Zapper centrum

 

 

 

Z naší praxe

 

Z naší praxe

Toto Jsou konkrétní výsledky SPRÁVNÉHO používání přístroje SUPER RAVO ZAPPER

Více zde:

RAKOVINA 1.

Pánovi byla diagnostikována rakovina prostaty s tím, že jeho léčba je ukončena, protože vzhledem k rozsahu metastáz a dalším zdravotním komplikacím (věk 78 let), nelze provést operaci a chemoterapie se ukázala jako neúčinná. Po pěti měsících používání přístroje bylo při lékařské kontrole zjištěno, že pán žádnou rakovinu nemá (zaplatil si toto vyšetření a nechal si do zprávy napsat, že tento výsledek byl dosažen za pomoci přístroje SUPER RAVO ZAPPER . Tento případ je starý asi jeden a půl roku a dle aktuálních informací se pánovi daří dobře a pouze „hlídá“, aby se rakovina neobjevila znovu.

RAKOVINA 2.

V tomto případě k nám do poradny přišla paní úplně vyčerpaná bojem s rakovinou (váha necelých 40 kg, velké bolesti po chemoterapii apod.). Vzhledem k velkému množství metastáz nebylo možné použít operační zákrok a po té, co se chemoterapie ukázala jako neúčinnou a bolestivou ji paní odmítala (prostě se smířila s osudem). Podle naší moderní medicíny měla před sebou jen pár týdnů života. Po půl roce používání přístroje a přírodních doplňků se její váha vrátila k normálu (asi 60 kg) a její celkový zdravotní stav se podstatně zlepšil. Při kontrolách u lékaře bylo zjištěno, že její rakovinné markery postupně klesaly z hodnoty 1440 na hodnotu 310. Paní bere pouze občas prášky proti bolesti (některé ozdravné procesy mohou být bolestivé) a cítí se mnohem lépe. Tento případ je starý asi rok.

CHŘIPKA

Asi před dvěma měsíci k nám přišla paní s tím, že jí asi půl roku neúspěšně léčí chřipku. Za tu dobu již zkonzumovala spoustu antibiotik a jiných „léků“ bez jakéhokoliv výsledku. Neustále kašlala (dráždivý úporný kašel, který ji v noci budil), objevovala se jí nepravidelně zvýšená teplota a byla neustále velmi unavená. Naše diagnóza byla na první pohled naprosto jednoznačná – tohle určitě není chřipka. Ihned po použití zapperu (stačily pouze dva programy) se paní velmi ulevilo, když asi po hodině od nás odcházela, tak na ní bylo vidět evidentní zlepšení. Kašlala již jen sporadicky a celá „ožila“.

Asi za tři dny paní volala, že zmizely nebo se utlumily všechny její potíže vč. kašle. Kdyby tato paní k nám nepřišla, tak by zřejmě dodnes polykala kvanta prášků, úspěšně se dusila kašlem a strávila každý měsíc několik dní v posteli s horečkou.

Takže stačila jednoduchá aplikace zapperu spolu s přidáním dalších přírodních prostředků (čaje, vitamíny …..), aby zdravotní problémy, neúspěšně léčené několik měsíců pomocí klasické medicíny, nenávratně zmizely.

Poslední informace byla stará asi tři týdny od aplikace zapperu a paní hlásila, že je zdravá. Možná, že to byla jen náhoda nebo se jedná o opravdu výjimečný přístroj.

Samozřejmě pořád platí, že tento přístroj je tak dobrý, jak dobré jsou v něm programy.

 

 

 

zapper-centrum přístroj

zapper centrum odborna zapper poradna zapper poradna zapper centrum pro zdraví
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2013 |