Rakovina základní informace

 

Rakovina - základní informace, Zapper centrum.

www.zappercentrum.com

Rakovina - základní informace

 

 

Rakovina - základní informace

Vezmeme – li v úvahu teorii p. doktorky Huldy R. Clarkové o tom, že hlavní příčinou nemocí jsou škodliviny (nečistoty) a paraziti v našem organismu (resp. kombinace jejich působení), pak pro všechny druhy rakoviny obecně platí, že parazitem je lidská střevní motolice (Fasciolopsis buskii) a škodlivinou je rozpouštědlo propylalkohol (isopropylalkohol).

SUPER RAVO ZAPPER a rakovina – základní informace

Mělo by tedy stačit zlikvidovat parazita (přístroj SUPER RAVO ZAPPER to dokáže spolehlivě za 25 minut) a nastavit náš imunitní systém tak, aby spolehlivě odstraňoval z organismu propylalkohol, aby byl problém s rakovinou vyřešen.

Likvidace parazita je opravdu jednoduchá a efektivní. Otázkou ovšem je, za jak dlouho se parazit zase vrátí – tedy přesněji, za jak dlouho se jím opět nakazíme (když už tam jednou byl, určitě tam měl dobré životní podmínky a určitě se tam zase vrátí).

Proto je nezbytně nutné změnit mu podmínky k životu tak, aby se tam již vrátit nemohl. I tohoto lze dosáhnout použitím přístroje a kombinací dalších postupů (trvá to ovšem déle než vlastní likvidace parazita). Komplikovanější je donutit náš imunitní systém k dokonalému odstranění propylalkoholu z celého organismu (přístrojem se toho dá dosáhnout kombinací programů pro játra, lymf. systém, apod.).

Samozřejmě nesmíme do organismu tuto škodlivinu neustále přidávat (existují seznamy potravin obsahujících tuto látku, ale na etiketě nebo příbalovém letáku ji najdete uvedenou jen těžko). Pokud budeme používat správné kombinace programů dokážeme to přístrojem řádově během několika týdnů. To jsme sice na dobré cestě, ale pořád nemáme vyhráno.

Důležitým faktorem je, v jakém stadiu byla rakovina v době, kdy jsme začali přístroj používat (podrobnosti k tomuto tématu najdete zde : http://zapper.webnode.cz/proc-tak-pozde-/ ). Dalším důležitým faktorem je stav rozhodujících orgánů pro boj s tímto problémem (ledviny, játra …..) a jejich schopnost se s průběhem řešení tohoto problému vypořádat. Pokud je některý z těchto orgánů rakovinou již zasažen, pak je situace již velmi vážná (podrobnější informace k této problematice najdete zde : http://zapper.webnode.cz/ .

Je velmi těžké stanovit obecný postup využití přístroje při řešení problémů s rakovinou. Dle dlouhodobých zkušeností z práce naší poradny víme, že je nutné ke každému případu přistupovat individuálně, tzn. každému zpracovat tabulku s efektivní kombinací programů pro přímé řešení tohoto problému. Nějaké „zplácané“ univerzály nebo řešení emailem opravdu nefungují. Tato individuální tabulka zpracovaná na základě výsledků vstupního pohovoru (vč. irisdiagnostiky) a je základem pro úspěšné vyřešení celého problému.

U každého případu rovněž zjišťujeme v jakém stavu je organismus napadený rakovinou – tedy přesněji, jaký potenciál máme k dispozici pro úspěšné vyřešení celého problému. Zpracováním základní tabulky programů, ale práce nekončí. Následně pak dle dosažených výsledků kombinace programů upravujeme, až do konečného vyřešení celého problému. Je ovšem důležité si uvědomit, že pro efektivní použití přístroje je nutná kombinace programů s doplněním nezbytných vitamínů a minerálů do organismu po dobu používání přístroje. Seznam těchto prostředků je nedílnou součástí každé tabulky.

To, že při řešení problémů s rakovinou chemoterapie, ozařování a podobné postupy toho mnoho nevyřeší, víme všichni. Málokdo ale ví, že řešením je správně fungující imunitní systém, který jako jediný je schopen zlikvidovat všechny rakovinné buňky. Další důležitou oblastí je psychika.

Když k nám přijde do poradny člověk s tím, že jeho léčba rakoviny je ukončena – tedy jinými slovy mu už žádný lékař nedokáže pomoci a od nás žádá, ať s tím „něco uděláme“ (často očekává i zázrak), obvykle není v takovém duševním rozpoložení, aby mohl zahájit úspěšné využití této metody pro vyřešení jeho problému. I touto oblastí je nutné se ve spojitosti s využitím přístroje zabývat.

Určitě platí, že tento přístroj je tak dobrý, jak dobré jsou v něm programy (svými technickými parametry je určitě na světové špičce). Pro to, aby tento přístroj úspěšně řešil i problémy s rakovinou jsme vyvinuli výše popsaný postup a jsme připraveni pomoci i vám a to nejen s tímto problémem, ale i s ostatními vašimi zdravotními potížemi.

 

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2013 |
odkazy

Postele z masivu / Matrace přímo od výrobců. / Nábytek Zlín Ivana Volencová / Prodejna nábytku Zlín / Podlahy Zlín / U Kristýnky / Dveře Zlín vlastní vzorková prodejna i prodej dveří nejen ve Zlíně. / LED světla Zlín prodej Led světel za skvělé ceny. PC servis Zlín nejlepší IT servis v kraji / nábytek Zlín EU / Postele z masivu / Sobinco - zámky / Cukrarna Otylka / Hodinový manžel Zlín /

/ propagace php