Zapper centrum

 

Příprava na zdravé dítě.

optimalizace PageRank.cz

www.zappercentrum.com

řešení rakoviny

Příprava na zdravé dítě

 

Příprava na zdravé dítě

CHCETE MÍT ZDRAVÉ DÍTĚ – PROVÁDĚJTE „ZAPPING“ !!!

Kromě jiných problémů (psychické …..) je jednou z možností, které brání otěhotnění i stav, kdy organismus je napadený parazity nebo zamořený toxiny.

Příprava na zdravé dítě - Detoxikace

Zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění lze mimo jiné dosáhnout celkovým vyčištěním organismu od parazitů a jeho detoxikací.

Početí dítěte bez předchozí detoxikace zvyšuje nebezpečí, že se dítě nenarodí zdravé. Toxiny vyměšované parazity se mohou dostat placentou do embrya a ovlivnit tak budoucí vývoj plodu.

Početí v době, kdy je organismus plný těžkých kovů, toxinů a parazitů mimo jiné zvyšuje riziko potratu.

Optimální je stav, kdy „zapping“ provádějí oba partneři a to nejméně šest měsíců před početím.

 

Během těhotenství se však žádný „zapping“ nedoporučuje.

 

 

Stav, kdy organismus se slabým imunitním systémem musí bojovat proti parazitům a především jejich toxickým výměškům je pouze jeden z faktorů ovlivňujících zdravý vývoj plodu i dítěte.

Tento faktor lze však použitím metody „zappování“ bez velkých problémů eliminovat.

Přístroj „SUPER RAVO ZAPPER“ dokáže tedy svým působením podstatnou měrou přispět k bezproblémovému průběhu těhotenství i následnému porodu zdravého dítěte.

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU VÁM POSKYTNU OPTIMÁLNÍ KOMBINACI PROGRAMŮ PRO VYČIŠTENÍ VAŠEHO ORGANISMU PŘI PLÁNOVÁNÍ POČETÍ VAŠEHO DÍTĚTE.

 

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2013 |
odkazy

Postele z masivu / Matrace přímo od výrobců. / Nábytek Zlín Ivana Volencová / Prodejna nábytku Zlín / Podlahy Zlín / U Kristýnky / Dveře Zlín vlastní vzorková prodejna i prodej dveří nejen ve Zlíně. / LED světla Zlín prodej Led světel za skvělé ceny. PC servis Zlín nejlepší IT servis v kraji / nábytek Zlín EU / Postele z masivu / Sobinco - zámky / Cukrarna Otylka / Hodinový manžel Zlín /

/ propagace php