Paraziti - jak na ně 2

 

Paraziti - jak na ně

strana 1 | 2 | 3

Co je nutné vědět o parazitech?

Toxické látky a „neživé”, umělé potraviny způsobují špatné trávení, které později vede k vytváření takovýchto výrůstků , mezi jiným i v tlustém střevě. Tyto toxické zplodiny se pak často mění – podle slov časopisu National Geographic - "ve zlověstný svět strašidelných tvorů, z něhož paraziti čerpají energii." .

Časopis Discover uveřejnil v roce 2000 k tomuto tématu jeden charakteristický článek:

Každý živý organismus nosí uvnitř nebo na svém povrchu nejméně jednoho parazita, ale lidé mnohem více ... Vědci pouze nyní začínají objevovat, čeho jsou tito všude rozšíření paraziti vlastně schopni, a výzkumy poukazují na jednu podstatnou věc: paraziti mohou vládnout světu.

Je to hodně zarážející objev, a sice že tito drobní živočichové, jejichž existenci v našem těle většinou pokládáme za přirozenou, disponují takovou rozhodující mocí. Jsme shlukem buněk, které mezi sebou spolupracují a tato kooperace je regulována chemickými podněty.

Je-li jeden daný organismus – jako je např. jeden parazit - schopen řídit tyto podněty, pak je schopen řídit i nás. A právě to dělá parazity tak mimořádně děsivými."

Toxické látky z prostředí, nezdravá výživa a paraziti představují společně velmi vážnou hrozbu pro zdraví člověka. "Ve skutečnosti paraziti zabili více lidí než všechny války v historii." – tvrdí National Geographic v jednom ze svých oceněných dokumentárních filmů, pod titulem „Lupiči těl” (The Body Snatchers).

Kdy je zapotřebí provést vnitřní očistu?

Pakliže je to poprvé, co se setkáváte s touto osudovou informací, pak jste se snad ještě nikdy vážněji nezabývali následující jednoduchou otázkou: „Jste čistí uvnitř?“

Svůj zevnějšek samozřejmě udržujete v čistotě: sprchujete se, pravidelně si čistíte zuby a myjete vlasy, ale udržujete se čistí také zevnitř? V tomto moderním, toxickými látkami přeplněném světě je stále větší samozřejmostí, že rovněž tlusté střevo ( „systém odpadových vod” těla), játra a jiné další orgány potřebují také pravidelnou očistu. Stejně tak jako auto, které potřebuje pravidelnou výměnu oleje.

Jak můžeme vědět, že přišla doba, abychom své tělo osvobodili od nahromaděných toxických látek, parazitů a jiných zplodin?

strana 1 | 2 | 3

Zapper centrum

001 002 003 004
| www.pcserviszlin.cz | Copyright © Zapper centrum 2013 |