Paraziti - jak na ně

 

Paraziti - jak na ně

VAŠE VNITŘNÍ ČISTOTA

Krátký návod na to, jak si lze poradit se zácpou, syndromem dráždivého tračníku(IBS), nadýmáním, bolestmi žaludku a kožními problémy tak, abychom současně získali více energie a zároveň si nestěžovali na svůj žaludek.

Jádro problémů

Co je tedy jádrem nejčastěji se vyskytujících trávících problémů? Podívejte se na následující obrázek.  Jak byste se cítili, pokud by se na vnitřní stěně Vašeho tlustého střeva po měsíce, léta, eventuelně desetiletí pravidelně usazovaly dlouhé shluky výkalů plné toxických látek? Zřejmě byste si stěžovali na zácpu, nadmutí a letargii. Vaše střeva by byla každodenně iritována těmito shluky, které jsou původci onemocnění, označovaného jako IBS. 

Jen se zamyslete nad tím, co všechno může způsobit takový toxický shluk! Bolesti žaludku a zácpu, vyčerpanost, plynatost a nadmutí, bolesti hlavy a zkažený žaludek, přibírání a veliké, vyduté břicho. Seznam je téměř bez konce.

vytežený parazit

"Smrt začíná v tlustém střevě"

Pravděpodobně jste o tom zatím neslyšeli, protože se to dnes v Americe považuje za tu nejhlubší intimitu.

Jak o tom výstižně napsal Vegetarian Times :

"V seznamu témat zdvořilých dialogů patří tématu o stavu našich střev podle všeho poslední místo. Podívejme se tváří v tvář faktům: syndrom dráždivého tračníku, zácpa, plynatost, zánět divertiklů a rakovina tlustého střeva nejsou taková témata, o nichž bychom rádi debatovali. I přesto, že smrt začíná v tlustém střevě. Nevěříte tomu? Zeptejte se kteréhokoliv ohledavače mrtvol. Pitvy často prokazují, že tlusté střevo je z 80 % uzavřeno výkaly."

Co je třeba vědět o látkách znečisťujících organismus?

V našem zaměstnání i doma, jsme všichni vystaveni tisícům různých toxických a chemických látek, které vdechujeme se vzduchem anebo přijímáme do našeho organismu např. jídlem, pitnou vodou či přípravky farmaceutického průmyslu. Navíc, spotřebujeme mnohem více cukru a synteticky připravených potravin, než kdykoliv dříve v historii lidstva a pravidelně si poškozujeme zdraví různými stimulačními a uklidňujícími přípravky. Jestliže jste se nad tímto nikdy nepozastavili a nikdy jste se nestarali o znečisťující látky, které nás obklopují, pak je na čase, abyste změnili svůj názor a věnovali pozornost tomuto problému. Vědci se již celá desetiletí věnují studiu znečisťujících látek, které se nacházejí ve vzduchu, v pitné vodě, v našich potravinách a v půdě. Každým rokem se dostává do vzduchu a do naší pitné vody zvýšené množství milionů tun chemických látek. Vědci již začali zkoumat hladinu znečištění lidského organismu a výsledky jsou značně znepokojující. Výzkumy jednoznačně potvrzují, že náš organismus není schopen neutralizovat všechny ty toxické a chemické látky, které denně vdechujeme anebo přijímáme spolu s potravou.

Jednoduše se hromadí v našich buňkách ( obzvláště v tukových buňkách ), v našich tkáních, krvi, orgánech ( jako jsou např. tlusté střevo, játra a mozek ) a usazují se na neomezenou dobu, způsobujíc posléze různá onemocnění.

strana 1 | 2 | 3

 

Zapper centrum

001 002 003 004
| www.pcserviszlin.cz | Copyright © Zapper centrum 2019 |