Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

Princip "ZAPPINGU"

 

 

PRINCIP TERAPIE - "ZAPPING"

Zapping (volně přeloženo jako eliminace) je absolutní světová novinka aplikace programovatelného, multifunkčního frekvenčního generátoru kladně vyvážených obdélníkových impulsů s plynule pohyblivou frekvencí.

obdelnikovy-zapper-impuls

Tato metoda je určena všem lidem, kteří si uvědomují, že to nejcennější co na světě máme je naše zdraví. Může Vám nabídnout ucelenou možnost prevence a léčení nemocí, o které se přesvědčilo již statisíce lidí na celém světě a která Vám zajistí pevné a trvalé zdraví či návrat k němu.

V České republice se jedná o téměř neznámý způsob léčení různých nemocí, který vychází z poznatků několika vědců počínaje Dr. Royalem Raymondem Rifem a konče kanadskou lékařkou Dr. Huldou Regehr Clark. Tato metoda je absolutně bez vedlejších následků a je opravdovou revolucí v léčení nemocí.

Dr. Royal Raymond Rife

Princip popsané metody spočívá ve využití generátoru kmitů obdélníkového tvaru, které při dostatečně velkém napětí (min.8V) ničí patogenní mikroorganismy (bakterie, parazity, viry, plísně, a další) v lidském těle. Tento jev je založen na následujícím principu: Každý živý organismus „vyzařuje“ určité, pro svůj druh typické vlnění (neboli frekvenci – kmity). Základní jednotkou frekvence je 1 Hertz /Hz/ - jeden kmit za sekundu).

Toto vlnění je pro každý mikroorganismus specifické a téměř neměnné. Roal Raymond Rife zjistil, že pokud se toto vlnění (frekvence) namíří proti mikroorganismu, který jej produkuje, ten po chvíli zahyne.

Tyto cíleně zaměřené kmity (frekvence) rozkmitají obal (membránu) mikroorganismu, ta nevydrží zvyšující se kmitání a po chvíli praskne, čímž dojde k usmrcení mikroorganismu a tudíž k jeho deaktivaci. Membrány lidských buněk jsou stotisíckrát odolnější vůči tomuto napětí než membrány patogenních mikroorganismů a proto je použití tohoto přístroje pro lidský organismus neškodné.

 

PRINCIP TERAPIE - "ZAPPING"

strana 2.

Dle Dr. Clarkové jsou pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci: Přítomnost znečišťujících chemických látek v těle a přítomnost parazitů, bakterií a virů (i jejich vývojových stádií) v těle. Po dlouholetém výzkumu Dr. Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut. Nejde o něco "tajemného" či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy.

Dr. Huldy Regehr Clarkové

Patogenní organismy se do Vašich orgánů dostanou například mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami protlačí do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stadia parazitů ničit. Tato situace je naprosto nepřirozená, neboť někteří paraziti mají vývojových stadií až šest. Později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů což vede k vzniku nemoci.

Při pokusech, prováděných touto metodou bylo několik dobrovolníků se začínajícím chřipkovým onemocněním připojeno na přístroj a u všech došlo k výraznému ústupu obtíží a nedošlo k plnému rozvoji chřipkových příznaků. Do tří dnů všechny příznaky odezněly. Plísně na nohách, rukách a ve vlasech likviduje tato metoda zcela spolehlivě a dokonce bradavice odpadnou již po několika aplikacích. Začínající angína je likvidována téměř ve všech případech. Při použití s koloidním stříbrem nemusí být tělo zatěžováno antibiotiky a jejich vedlejšími účinky.