Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

  • Dr. Robert O. Becker
    Dr. Robert O. Becker

Dr. Robert O. Becker

 

Dr. Robert O. Becker

Odborná poradna se specializací na používání přístrojů SUPER RAVO ZAPPER

Dr. Robert O. Becker úvodní stránka

Tento vyjímečný člověk zkonstruoval mnoho přístrojů pro terapie, které se zapperem úzce souvisí. mj – univerzální čistič krve (na Ravo ZAPPERU možno nastavit..), magnetický pulsní generátor na ničení patogenů v lymfatických cestách a uzlinách, kontroverzní „ladičku mozku“ která přes svůj podivný název pracovala skvěle atd…. Dále zformuloval vysvětlení, která do jisté míry objasňuje princip, jakým způsobem dochází k ničení patogenů pomocí zappingu v našich tělech. Tady je:

V dnešní době to je obecná znalost, že všechny živé buňky jsou malé elektromagnetické organismy. Jejich síla elektromagnetického pole je však nepatrná. Silná, vnější elektromagnetická síla ruší jejicho funkce nebo je zabíjí. Určité množství elektřiny zabije každý živý organismus, bez jediné výjimky! (lékařská věda údajně připouští­ v jistých dobře střežených zprávách, že všechny viry, houby, baktérie, mikrobi atd.. ­ jsou všechno velmi citlivé organismy na elektrické změny)

Lékařská věda při provádění různých pokusů mimo jiné zjistila, že ochranný obal (membrána) kolem našich buňek těla je 100,000 krát - ­ ano, sto tisíckrát ­ silnější než ochranné membrány kolem patogenů.

Problém je najít metodu aplikace napětí a současné úrovně míry frekvence kmitů a tak účinně vyřadit nebo zabít všechny patogeny­ bez poškození našich buněk těla.

Dr. Becker doporučoval umístit elektrody (menší než standardně dodávané naší společností) na zápěstí s tím, že si člověk provádějící zapping má omotat ruku pružnou gázou nebo gumou a elektrody na zápěstí po namočení vodu a mořskou solí zastrčit.

 

 

Naším cílem je VAŠE PEVNÉ ZDRAVÍ !!!