Zapper centrum

 

 

 

Dr. Hulda R. Clarková 2

 

SUPER RAVO ZAPPER a Dr. Clarková

strana 1 | 2

Zde Vám nabízíme velmi stručné vysvětlení léčby:

Dle Dr. Clarkové jsou pouze dvě příčiny vzniku jakékoliv nemoci.

* 1.Přítomnost znečišťujících chemických látek v těle * 2.Přítomnost parazitů, bakterií a virů (a jejich vývojových stádií) v těle

Po dlouholetém výzkumu Dr. Clarková zjistila, že je možné parazity, kteří se dostanou do lidského těla většinou s potravou, zničit během několika minut.

Nejde o něco "tajemného" či o nějakou nadpřirozenou energii. Jde o fyzickou likvidaci parazitů, bakterií a virů vysokofrekvenčními impulsy.

Jak se patogenní organismy do Vašich orgánů dostanou? Například mikroskopickými trhlinkami ve střevech. Paraziti se těmito trhlinkami "protlačí" do krevního oběhu a pokud jsou játra zatížena znečišťujícími látkami, imunitní systém není schopen vyvíjející se stadia parazitů ničit. Tato situace je naprosto nepřirozená, neboť někteří paraziti mají vývojových stadií až šest. Později dochází ke zhoršování funkcí napadených orgánů což vede k vzniku nemoci.Vše se zdá až neskutečně jednoduché… Sami se máte možnost přesvědčit, že tomu tak opravdu je.Nenabízíme Vám žádné "doplňky výživy" ani "zázračné pilulky". Nabízíme ucelený a odborně vysoce propracovaný systém na (z pohledu zdravotní rovnováhy) spokojený život. Pokud budete používat Zapper dle pokynů Dr. Clarkové jako prevenci a i k léčbě již vzniklých nemocí - nebudete znát výdaje za léky, které většinou potlačují pouze příznaky nemocí. Budete vědět, jakým produktům naší skvělé, moderní doby se raději vyhnout nebo jak je zdravě nahradit.

Snad si již někteří z Vás uvědomují, že zde nenabízíme nějaký zázračný všelék. Zapper je zcela normálně fungující elektronický přístroj, pracující na již dlouho známém principu ničení mikroorganismů. Zapper je vynálezem lékařky která měla možnost všechny své výsledky testovat v laboratořích. Poznatky a léčba Dr. Clarkové jsou v jistém slova smyslu odvážné, neboť jsou pro mnoho lidí NOVÉ a ukazují nám nemoci ve zcela jiném světle. Postupy jsou propracované do mnoha detailů a výsledky léčby tyto poznatky plně potvrzují.

V celém světě používá tuto pomůcku statisíce lidí s přesvědčivými výsledky a bez jakýchkoliv zdravotních komplikací, způsobených použitím přístroje. Dr. Clarková se svým týmem ve výzkumu stále pokračuje a stále zveřejňuje (přes lživá obvinění a snahy o umlčení ..) svoje výsledky. Zapper lze zjednodušeně přirovnat k obyčejné sprše - s tím rozdílem, že při aplikaci Zapperu se jedná o očistu těla zevnitř. Pokud budete Zapper používat denně, spolu s pokyny Dr. Clarkové - omezíte běžné infekční nemoci na minimum, chronické nemoci a jejich příznaky postupně vymizí a pokud budete kombinovat postupy Dr.Clarkové např. s využitím ozónu - dojde značnému nárůstu Vaší vitality. Zdraví budete zase vnímat jako věc přirozenou, která je součástí plnohodnotného života.

Musíme Vás však také upozornit, že přístroj ZAPPER není v České republice schválen pro používání léčby lidí. Zapper nesmějí používat lidé s kardiostimulátorem, těhotné ženy, lidé s kovovými implantáty a ostatní osoby, které by mohlo ohrozit nízké střídavé napětí.

Používání Zapperu je na vlastní odpovědnost, výrobce ani distributor nejsou zodpověděni za případné následky.

Tyto prohlášení jsou nutná, neboť léčba Zapperem není a pravděpodobně ani nebude v dohledné době uznána za tzv. vědeckou metodu. Je to totiž velmi levná alternativa odstraňování původců nemocí, nikoliv jen příznaků. A je zde také jasná otázka s ještě jasnější odpovědí - kde budou lidé, kteří jsou nemocní a pomocí postupů, které Dr. Clarková zveřejnila se sami, bez pomoci odborníků uzdraví? V lékárnách ani ordinacích lékařů ne... Nebezpečí, které (údajně…) hrozí při používání Zapperu, je minimální. Nemáme zatím žádné informace o negativní zkušenosti při používání Zapperu.

Zapper je však pouze článek doporučené léčby nemocí, který není pro většinu lidí běžně dostupný.

Rozhodně Vás musíme upozornit, že Zapper není všelékem. Léčba jednotlivých nemocí je založena především na zničení patogenů pomocí Zapperu, ale je nutné ji kombinovat např. s bylinami, jelikož proud Zapperu nepronikne do obsahu střev, varlat a očí.

Od doby vydání překladu české knihy Dr. Clarkové však došlo ke značnému posunu při používání generátorů pro zapping. Současné výsledky výzkumů hovoří jasně pro cílené potlačování jednotlivých nemocí specifickou frekvencí, plynule kolísající v určeném frekvenčním pásmu – tento požadavek plně splňuje Super Ravo ZAPPER .

strana 1 | 2

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2019 |