Zapper centrum

 

 

 

Dr. Hulda R. Clarková

 

Zapper centrum

Odborná poradna se specializací na používání přístrojů SUPER RAVO ZAPPER

Dr. Hulda Regehr Clark

Hulda Regehr Clark studovala biologii na Saskatchewanské Universitě v Kanadě. Po absolutoriu a dalších dvou letech studia na Mcgillově Univerzitě, začala studovat na Universitě v Minnesotě biofyziku a fyziologii buněk. Obdržela doktorát v roce 1958. V roce 1979 opustila vládou financovaný výzkum a začala soukromou praxi. O šest let později objevila elektronickou techniku pro měření frekvencí patogenních mikroorganismů. V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů vysokofrekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí. Hulda Regehr Clarková pořádala přednášky a semináře po celém světě a pomocí jejích postupů již tisíce lidí získalo zpět to, co je nejcennější – zdraví. Dr.Hulda Regehr Clarková přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných osobních obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách, které vydala po sobě ve velmi krátké době. Tyto informace se tak dostaly k široké věřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clarkové potvrdily a stále potvrzují. Za toto prolomení nevědomosti u široké veřejnosti patří paní Clarkové velký dík.

Před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu kterým je přístroj zapper. Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum potvor, které v sobě člověk nemá mít. Po dlouhé době má česká republika opět jedno prvenství a to díky firmě Z - technology s.r.o. a jejímu přístoji Super Ravo Zapper, který je v současnosti nejpropracovanější zapper pro širokou veřejnost. Paní Clarková sepsala své zkušenosti do několik knih, jež některé z nich jsou dnes i v českém jazyce. Revoluce v léčení nemocí (dnes již druhé revidované vydání) Popisuje postřehy a souvislosti s různými dysfunkcemi orgánů a postupy jak se potíží zbavit. Obsahuje výčet nejběžnějších bolestí od špičky prstů na noze až po hlavu, co bývá nejčastější příčinou a také návod, jak se toho zbavit. Kniha obsahuje také seznam frekvencí parazitů.

Léčba a prevence všech druhů rakoviny

Kniha, kterou by měla vlastnit každá rodina. Dr.Clarková ve své zatím poslední knize popisuje jak tato obávaná nemoc vzniká a co stojí za jejím rozvojem. Kniha obsahuje podrobné návody jak během 14 dní zastavit postup této nemoci a rady, jak dojít k vytouženému cíli všech, touto chorobou postižených lidí - k vyléčení. Postupy zveřejněné v této knize jsou podpořené praxí z klinik Dr.Clarkové v Mexiku, kde se lidé postižení touto chorobou úspěšně léčí.

Kniha Dr.Clark (česky, 600 stran, uvnitř DVD s rozhovorem s Dr.Clarkovou, český dabing, 30 min.)

Zapper – vynález Dr.Clarkové


V knize „Revoluce v léčbě všech nemocí“ přichází Dr.Clarková s netradičním postupem léčby nemocí. Na začátku své knihy podává Dr. Clarková vysvětlení, jak došla ke svému převratnému objevu, a to stylem, který je srozumitelný i "laickému" čtenáři. Na dalších stránkách ( kniha jich má celkem 470 ) popisuje své poznatky ze zkoumání výskytu parazitů a znečisťujících látek v lidském těle, ale hlavně způsoby, jakým se jednotlivých nemocí a potíží zbavit. V knize jsou popsány detailní postupy léčby mnoha nemocí spolu s původci těchto nemocí. Jsou zde uvedeny možnosti znečištění lidského těla cizorodými látkami a odhalení, co nám "dává" moderní potravinářský průmysl.

Bude pro Vás pravděpodobně pocitově velmi nepříjemné zjistit, jaké množství patogenních mikroorganismů v sobě člověk může mít, a kde všude v těle se mohou vyskytovat. Tyto informace jsou však velmi cenné a z hlediska prevence velmi důležité.

Největší tragédií je, když si neuvědomujete, že Vám něco škodí.

strana 1 | 2

 

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2019 |