Zapper centrum

 

 

 

Royal Raymond Rife 9

 

Royal Raymond Rife (1888 - 1971)

Royal Raymond Rife

strana 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Pokud chcete být spokojeni s výsledkem, používejte kvalitní vybavení a osvědčené a zdokumentované postupy. Postupem času poznáte, že se nic nemůže vyrovnat této bezpečné technologii, která je prověřena desítkami let výzkumu a že se obejdete bez léků, operací a ozařování.

Bohužel tato technologie i v dnešní době není povolena pro lékařské účely a mohou ji používat pouze veterináři na nemoci zvířat. Lékaři používající tuto metodu, který upadne v nemilost mocných, hrozí ztráta lékařského diplomu. Pokud by dál provozoval lékařskou praxi, dostane se do konfliktu se zákonem a může skončit ve vězení. Do podobných problémů se dostala i vynikající lékařka a jedna z nejvýzmanějších žen naší doby Dr. Hulda Regehr Clarková a skončila na nějaký čas ve vězení – nikdy však nebyla jakýmkoliv soudem pravomocně odsouzena. Ve své praxi a výzkumech však pokračuje dál.

Ale paní Clarková rozhodně nebyla sama, kdo utrpěl podobnou šikanu. Od dob středověku je zde ale možné spatřit již určitý pokrok - kacíř už není upalován, ale pouze vězněn.

Pokud si někdo myslí, že žijeme v demokratickém světě, tak je na hlubokém omylu. Každý člověk má právo, na šťastný život v míru v pokoji a ve zdraví. Každý člověk by měl myslet na druhé lidi a mít k nim lásku a být ochoten pro ně něco udělat. Myslet na druhé a nejen na sebe, je jedna z nejšlechetnějších vlastností, které může člověk mít. Pokud budou druzí z jakéhokoliv důvodu ožebračováni úzkou skupinou mocných, kteří vládnou tomuto světu a kteří vlastní banky, sdělovací prostředky, klíčové zdroje surovin a energii a dalšího majetku a moci, bude tomuto světu vládnout duchovní chudoba a svět bude zbídačený a plný nuznosti. Dokud budou umírat miliony lidí ve jménu mocných farmaceutického průmyslu a jiných subjektů, bude tato planeta jen smutným místem k přežívání. Je na odvážných lidech a na lidech, kteří mají zájem o druhé a mají k nim lásku, toto vše změnit.

Toto byl životní příběh vynikajícího a ojedinělého vědce Royala Raymonda Rifeho a jeho přístroje, který mohl učinit konec všem nemocem způsobenými mikroorganismy a viry. Tento přístroj mohl změnit od základu svět a promrhané peníze, které se investují do věci, která již dávno fungovala se tyto peníze mohly investovat do projektů pro blaho celého lidstva. Spoustu lidí mohlo prožít plnohodnotný život a spoustu lidí nemuselo přijít o své blízké a o své úspory.

Snad se to vše brzy změní a tento brilantní vědec, bude zařazen mezi největší velikány lékařského výzkumu, kteří přinesli lidstvu to nejcennější – účinný a levný lék se stoprocentní účinností, bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Royal Raymond Rife byl nejdůležitějším člověkem v celé lidské historii. Proti tomuto tvrzení může kdokoli cokoli namítat, na této pravdě ale nic nezmění.

Čest jeho památce…

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2019 |