Zapper centrum

 

 

 

Royal Raymond Rife 2

 

Royal Raymond Rife (1888 - 1971)

Royal Raymond Rife

strana 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Rife měl k dispozici svůj originální seznam frekvencí získaný pečlivou metodou ladění generátoru zvukového kmitočtu současně s pozorováním patogenního vzorku pod jeho unikátním mikroskopem. Na tomto seznamu pracoval s několika špičkovými mikrobiology, kteří mu pomáhli v určování různých forem mikroorganismů. Při tomto pozorování byl poprvé posán zcela nový jev - tzv. pleomorfismus ("přeměna" patogenu v určitém prostředí na zcela jiný patogen...) Rifeho seznam obsahoval naprosto přesné frekvence 15 různých bakterií a virů, které získal během svých dlouhých a velmi náročných výzkumů. Pomocí těchto frekvencí demonstroval před lékařskou komisí např. u 14 beznadějně nemocných pacientů s rakovinou účinky svého generátoru. Měl stoprocentní úspěch a všichni tito pacienti byli během cca. tří měsíců vyléčeni (více článek 1). Celá léčba spočívala zjednodušeně v tom, že pacienti byli třikrát týdně na tři minuty vystaveni záření rifeho generátoru s plazmovým zářičem, který přenášel bez fyzického kontaktu přesně nastavené frekvence. Tato fenomenální demonstrace uzdravení (pro tehdejší medicínu) nevyléčitelných pacientů byla ovšem paradoxně začátkem konce jeho kariéry. Byl po mnoho let perzekuován, několikrát uvězněn a přes nepochybné úspěchy jeho absolutně nové metody nedošlo k masovému rozšíření těchto generátorů a k pokračování výzkumu. Každému přemýšlivému člověku je jasné, kdo na zastavení této léčby měl největší zájem... Rife zemřel opuštěn ve věku 83 let (!) na předávkování kombinace barbiturátů a alkoholu v naprostém zapomění. Tajemství jeho přesných frekvencí, které údajně dokázaly zvrátit i poslední stadia rakoviny, najdou snad opět cestu k těm, co je nejvíce potřebují - k nemocným lidem. Na pravidelných rifeho konferencích si výzkumníci z celého světa sdělují pokroky a úspěchy při léčbě pomocí rifeho generátorů a jsme snad již velmi blízko opětovnému nalezení léku na většinu zhoubných nemocí. V Kanadě byl přes velké potíže schválen v nedávné době jako první na světě jeden z generátorů s plazmovým zářičem jako lékařský prostředek. V době internetu je velmi komplikované zastavit šíření informací o úspěšné léčbě nemocných lidí, což je pro nemocné velmi dobrá zpráva. Ale je velká škoda, že Royal Raymond Rife neměl možnost svou práci úspěšně dokončit. Mnoho lidí by nemuselo prožívat těžké chvíle při podávání chemoterapií a jiných velmi "účinných" léků, které mají mnoho nežádoucích vedlejších účinků. Naše současná světová medicína přes své nepopiratelné úspěchy u mnoha nemocí stále nemá kvalitní a úspěšné léky, které by postižené lidi zbavily fyzického a psychického utrpení. R.R.Rife měl v rukou neuvěřitelnou zbraň proti většině nemocí - stoprocentní účinnost bez jakýchkoliv negativních vedlejších účinků. Je velmi smutné že v rozšíření této metody zabránili ti, kterým měla přinést velký užitek - lidé.

Zde je jeho příběh...

Představte si na chvíli, že jste věnovali spoustu let namáhavému výzkumu a že jste objevili neuvěřitelně jednoduchý, elektronický přístup k léčení doslova každé nemoci způsobené viry a bakteriemi. Toto je objev by ukončil bolest a utrpení nesčíslných miliónů lidí a změnil navždy pozemský život. Pro celý lékařský svět by jste byl v úctě a vážnosti a také by jste obdržel, nepředstavitelnou finanční odměnu. Chtěli by jste zažít tuto skutečnost?

Bohužel největší lékařští geniové v celé historii zažívají opak předchozího scénáře. Ve skutečnosti je celá historie medicíny plná příběhů geniality zrazené zpátečnickým myšlením a žárlivostí, ale nejžalostnější je to, že se tak děje mnohdy z touhy po penězích a z chamtivosti. V devatenáctém století se Ignác Semmelweiss usilovně snažil přesvědčit chirurgy, aby sterilizovali své nástroje a používali sterilní chirurgické postupy. Louis Pasteur byl zesměšňován dlouhá léta pro jeho teorii, že bakterie mohou způsobovat nemoci. Jiní lékařští vizionáři zkusili také spoustu ustrkování a posměchu, když se snažili zpochybnit lékařská dogmata, včetně takových legend jako byl Conrad Roentgen a jeho paprsky. William Morton pro podporování myšlenky na anestézii, William Harvey pro jeho teorii krevního oběhu, a mnoho jiných včetně: W.F. Kocha, Reviciho, Burzynskeho, Naessensena, Priora, Livingstona, Hoxseye a spousty dalších. Ortodoxní medicína velkých peněz se snaží neutralizovat a zničit ty, kdo můžou ohrozit její zisky a dost často se stává, že takový vizionář platí za své kacířství skutečně velkou cenu.

Představte si, že jste objevili novou terapii, která může vymýtit veškeré infekční nemoci včetně rakoviny, ale doposud, vy ani váš lék nejsou všeobecně známé. Co uděláte dál? Výzkumné instituce můžou přivítat vaší zprávu, jako ohromující objev a budou vzrušeni když uvidí, že máte lék na nemoci, jejichž výzkum a léčba stojí ročně stovky milionů. A možná také nebudou chtít o této věci slyšet. Ptáte se proč? Protože jsou na svém výzkumu ekonomicky závislí a nebudou rádi, když se objeví něco, co by je mohlo ekonomicky ohrozit. Potom můžete na úspěch prosazení svého výzkumu do praxe zapomenout.

Dále můžete jít a předat svůj objev představitelům farmaceutického průmyslu. Myslíte, že je bude zajímat všeobecný prospěch lidstva? Uvědomte si, že to co nabízíte, může s konečnou platností zničit jejich miliardové zisky v celosvětovém měřítku. To co nabízíte, udělá jejich po celá desetiletí budovaný, neobyčejně výdělečný obchod, zbytečný a zastaralý. Věřte tomu, že udělají vše proto, aby váš vynález nespatřil světlo světa. V sázce je pro ně příliš mnoho.

strana 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

001 002 003 004
| pro Zapper Centrum vytvořil: www.pcserviszlin.cz | Copyright © 2019 |