Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

Příprava na dítě

 

Příprava na zdravé dítě


CHCETE MÍT ZDRAVÉ DÍTĚ – PROVÁDĚJTE „ZAPPING“ !!!

 

Kromě jiných problémů (psychické …..) je jednou z možností, které brání otěhotnění i stav, kdy organismus je napadený parazity nebo zamořený toxiny.

 

Příprava na zdravé dítě - Detoxikace

 

Zvýšení pravděpodobnosti otěhotnění lze mimo jiné dosáhnout celkovým vyčištěním organismu od parazitů a jeho detoxikací.

Početí dítěte bez předchozí detoxikace zvyšuje nebezpečí, že se dítě nenarodí zdravé. Toxiny vyměšované parazity se mohou dostat placentou do embrya a ovlivnit tak budoucí vývoj plodu.

Početí v době, kdy je organismus plný těžkých kovů, toxinů a parazitů mimo jiné zvyšuje riziko potratu.

Optimální je stav, kdy „zapping“ provádějí oba partneři a to nejméně šest měsíců před početím. Během těhotenství se však žádný „zapping“ nedoporučuje.

 

Stav, kdy organismus se slabým imunitním systémem musí bojovat proti parazitům a především jejich toxickým výměškům je pouze jeden z faktorů ovlivňujících zdravý vývoj plodu i dítěte.

Tento faktor lze však použitím metody „zappování“ bez velkých problémů eliminovat.

Přístroj „SUPER RAVO ZAPPER“ dokáže tedy svým působením podstatnou měrou přispět k bezproblémovému průběhu těhotenství i následnému porodu zdravého dítěte.

 

 

V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU VÁM POSKYTNU OPTIMÁLNÍ KOMBINACI PROGRAMŮ PRO VYČIŠTENÍ VAŠEHO ORGANISMU PŘI PLÁNOVÁNÍ POČETÍ VAŠEHO DÍTĚTE.