Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

Paraziti - jak na ně

 

VAŠE VNITŘNÍ ČISTOTA


Krátký návod na to, jak si lze poradit se zácpou, syndromem dráždivého tračníku(IBS), nadýmáním, bolestmi žaludku a kožními problémy tak, abychom současně získali více energie a zároveň si nestěžovali na svůj žaludek.

Jádro problémů

Co je tedy jádrem nejčastěji se vyskytujících trávících problémů? Podívejte se na následující obrázek. Jak byste se cítili, pokud by se na vnitřní stěněVašeho tlustého střeva po měsíce, léta, eventuelně desetiletí pravidelně usazovaly dlouhé shluky výkalů plnétoxických látek? Zřejmě byste si stěžovali na zácpu, nadmutí a letargii. Vaše střeva by byla každodenně iritována těmito shluky, které jsou původci onemocnění, označovaného jako IBS. Jen se zamyslete nad tím, co všechno může způsobit takový toxický shluk! Bolesti žaludku a zácpu, vyčerpanost, plynatost a nadmutí, bolesti hlavy azkaženýžaludek, přibírání a veliké, vyduté břicho.Seznam je téměř bez konce.

vytežený parazit

"Smrt začíná v tlustém střevě"

Pravděpodobně jste o tom zatím neslyšeli, protože se to dnes v Americe považuje za tu nejhlubší intimitu.

Jak o tom výstižně napsal Vegetarian Times :

"V seznamu témat zdvořilých dialogů patří tématu o stavu našich střev podle všeho poslední místo. Podívejme se tváří v tvář faktům: syndrom dráždivého tračníku, zácpa, plynatost, zánět divertiklů a rakovina tlustého střeva nejsou taková témata, o nichž bychom rádi debatovaliI přesto, že smrt začíná v tlustém střevě. Nevěříte tomu? Zeptejte se kteréhokoliv ohledavače mrtvol. Pitvy často prokazují, že tlusté střevo je z 80 % uzavřeno výkaly." 

Co je třeba vědět o látkách znečisťujících organismus?

V našem zaměstnání i doma, jsme všichni vystaveni tisícům různých toxických a chemických látek, které vdechujeme se vzduchem anebo přijímáme do našeho organismu např. jídlem, pitnou vodou či přípravky farmaceutického průmyslu. Navíc, spotřebujeme mnohem více cukru a synteticky připravených potravin, než kdykoliv dříve v historii lidstva a pravidelně si poškozujeme zdraví různými stimulačními a uklidňujícími přípravky.

Jestliže jste se nad tímto nikdy nepozastavili a nikdy jste se nestarali o znečisťující látky, které nás obklopují, pak je na čase, abyste změnili svůj názor a věnovali pozornost tomuto problému. Vědci se již celá desetiletí věnují studiu znečisťujících látek, které se nacházejí ve vzduchu, v pitné vodě, v našich potravinách a v půdě. Každým rokem se dostává do vzduchu a do naší pitné vody zvýšené množství milionů tun chemických látek. Vědci již začali zkoumat hladinu znečištění lidského organismu a výsledky jsou značně znepokojující. Výzkumy jednoznačně potvrzují, že náš organismus není schopen neutralizovat všechny ty toxické a chemické látky, které denně vdechujeme anebo přijímáme spolu s potravou. Jednoduše se hromadí v našich buňkách ( obzvláště v tukových buňkách ), v našich tkáních, krvi, orgánech ( jako jsou např. tlusté střevo, játra a mozek ) a usazují se na neomezenou dobu, způsobujíc posléze různá onemocnění.

 

 

Co je nutné vědět o parazitech?

Toxické látky a „neživé”, umělé potraviny způsobují špatné trávení, které později vede k vytváření takovýchto výrůstků , mezi jiným i v tlustém střevě. Tyto toxické zplodiny se pak často mění – podle slov časopisu National Geographic - "ve zlověstný svět strašidelných tvorů, z něhož paraziti čerpají energii." .

Časopis Discover uveřejnil v roce 2000 k tomuto tématu jeden charakteristický článek:

Každý živý organismus nosí uvnitř nebo na svém povrchu nejméně jednoho parazita, ale lidé mnohem více ... Vědci pouze nyní začínají objevovat, čeho jsou tito všude rozšíření paraziti vlastně schopni, a výzkumy poukazují na jednu podstatnou věc: paraziti mohou vládnout světu. Je to hodně zarážející objev, a sice že tito drobní živočichové, jejichž existenci v našem těle většinou pokládáme za přirozenou, disponují takovou rozhodující mocí. Jsme shlukem buněk, které mezi sebou spolupracují a tato kooperace je regulována chemickými podněty. Je-li jeden daný organismus – jako je např. jeden parazit - schopen řídit tyto podněty, pak je schopen řídit i nás. A právě to dělá parazity tak mimořádně děsivými."

Toxické látky z prostředí, nezdravá výživa a paraziti představují společně velmi vážnou hrozbu pro zdraví člověka. "Ve skutečnosti paraziti zabili více lidí než všechny války v historii." – tvrdí National Geographic v jednom ze svých oceněných dokumentárních filmů, pod titulem „Lupiči těl” (The Body Snatchers).

Kdy je zapotřebí provést vnitřní očistu?

Pakliže je to poprvé, co se setkáváte s touto osudovou informací, pak jste se snad ještě nikdy vážněji nezabývali následující jednoduchou otázkou: „Jste čistí uvnitř?“ Svůj zevnějšek samozřejmě udržujete v čistotě: sprchujete se, pravidelně si čistíte zuby a myjete vlasy, aleudržujete se čistí takézevnitř? V tomto moderním, toxickými látkami přeplněném světě je stále větší samozřejmostí, že rovněž tlusté střevo ( „systém odpadových vod” těla), játra a jiné další orgány potřebují také pravidelnou očistu. Stejně tak jako auto, které potřebuje pravidelnou výměnu oleje.

Jak můžeme vědět, že přišla doba, abychom své tělo osvobodili od nahromaděných toxických látek, parazitů a jiných zplodin?

 

 


 

Jak můžeme vědět, že přišla doba, abychom své tělo osvobodili od nahromaděných toxických látek, parazitů a jiných zplodin? 

Jestliže jste zpozorovali jeden nebo hned několik z níže jmenovaných symptomů, pak nadešel čas, abyste přikročili k vnitřní očistě

 • Častá únava a slabost
 • Flatulence, plynatost a nadýmání
 • Nadváha
 • Alergie na různé druhy jídla
 • Nedostatečné trávení
 • Dráždivost, náladovost
 • Ztížené dýchání a silně zapáchající stolice
 • Paraziti ve stolici
 • Častá nachlazení
 • Vracející se bolesti hlavy
 • Chronická zácpa
 • Syndrom dráždivého tračníku (IBS)
 • Vyduté břicho
 • Neovladatelný pocit hladu (vlčí hlad)
 • Kožní problémy, vyrážky, apod.
 • Pocit kovové chuti v ústech
 • Zlatá žíla (Hemeroidy)
 • Infekce Candidy

Jak tedy provést vnitřní očistu organismu

Základem kvalitní vnitřní očisty organizmu je pravidelné používání přístroje „SUPER RAVO ZAPPER“. Tento přístroj cíleně zlikviduje parazity ve vašem zažívacím traktu. Následnou detoxikací organizmu pak zajistíte kompletní vnitřní čistotu vašeho těla. Výhodou této metody je, že nemá žádné vedlejší účinky (bez chemie). Při používání tohoto přístroje je velmi důležité dodržovat pitný režim. Zde si spočítejte vaši denní spotřebu tekutin.

Častý problém – zácpa

Aby se zajistilo pevné zdraví, je potřeba mít alespoň dvakrát denně stolici (poprvé by to mělo být ráno). Pokud tomu tak není a činnost střev (jejich hlavní rolí je vylučovat toxiny ve stolici) je liknavá, stolice se ve střevech zdržuje déle a toxiny pak mohou být reabsorbovány do krevního oběhu. Je zde pochopitelně vyšší nebezpečí vzniku obávané rakoviny tlustého střeva.

Bakterie ve střevě jsou jednak příčinou zácpy a jednak jejím důsledkem. Zácpa totiž zvyšuje obsah bakterií ve střevě, což vede k další zácpě. Zácpu můžete téměř okamžitě odstranit pomocí „zappingu“.

Odzkoušený program :

727 – 787 Hz, rychlost posuvu 0,1 Hz/sek, doba zappování je 30 min.