Zapper centrum Zapper centrum reseni zapper centrum pro zdravi

Zapper centrum

Plazmový generátor Sanoplasma

Sanoplasma

 

 

Česká společnost RIFETECH s.r.o. vyvinula nový plazmový generátor Sanoplasma, který vychází z poznatků výjimečného vědce a mikrobiologa Dr. Royala Raymonda Rifa. Jedná se o unikátní metodu bezkontaktního přenosu frekvencí, kterou R.R.Rife vyvinul již v 30. letech 20. století a která byla před několika lety znovuobjevena. V současné době se na celosvětovém trhu nachází jen několik málo výrobců plazmových generátorů, avšak různé kvality. Sanoplasma umožňuje měření učinných frekvencí a vytváření efektivních terapeutických programů na míru.

 

Sanoplasma je zcela originální verze plazmového generátoru z hlediska zapojení i charakteristiky vyzařovaného signálu. Je výsledkem dlouholeté intenzivní práce elektroinženýrů. Cílem naší společnosti bylo vyvinout finančně dostupné zařízení s dostatečně vysokým výkonem pro likvidaci nejen plísní, virů a bakterií, ale i mnohobuněčných parazitů. Zkušenosti uživatelů potvrzují, že se nám to podařilo. Sanoplasma generuje dostatečně intenzivní pole, které samo o sobě zajišťuje penetraci i bez použití potenciálně nebezpečných nosných frekvencí.
 

Směle si dovolujeme tvrdit, že v současnosti Sanoplasma patří k nejlepším přístrojům svého druhu. Jejímu vývoji předcházela dlouholetá a intenzivní každodenní práce s tisíci klienty na poli frekvenční terapie a praxe s mnoha konkurenčními přístroji. Naším cílem bylo vložit do Sanoplasmy všechny výhody a vynechat všechny nedostatky konkurenčních přístrojů (vysoká cena, velká hmotnost, neskladnost, nízký frekvenční rozsah, absence měření, atd...).

 

Co je Sanoplasma.

 

Sanoplasma je zařízení sloužící k bezkontaktní likvidaci patogennních mikroorganismů, které jsou skutečnou příčinou většiny tělesných i psychických potíží, přenosem přesně naměřených frekvencí. Sanoplasma generuje dostatečně intenzivní pole, které působí i na velké parazity!

 

Jak funguje Sanoplasma

 

Po zjištění přesných frekvencí patogenních mikroorganismů následuje jejich cílená likvidace plazmovým generátorem. Každý mikroorganismus je charakterizován určitou frekvencí. Pokud tuto frekvenci vyšleme, vyvoláme rezonanci a následnou destrukci patogenů.

 

Vlastnosti Sanoplasmy

  • Lehká (5 kg) a skladná
  • Funkce měření účinných frekvencií
  • Možnost regulace výkonu
  • Vysoká intenzita účinného elektrického pole
  • Ochranný kryt plazmové trubice
  • Nastavitelná výška